Filtruj według kwoty pożyczki
Filtruj według okresu spłaty

ASA Kredyt

aasa-logo (Kopiowanie)Asa Kredyt to pożyczka w kwocie od 1 tys. zł do 3 tys. zł, spłacana w miesięcznych ratach. Umowy są zawierane na okres od 1 do 36 miesięcy. O pieniądze mogą się starać osoby w wieku od 20 do 65 lat, które posiadają rachunek bankowy, stały dochód (dopuszczalna jest umowa o pracę na czas określony). Dodatkowo wnioskodawcy nie mogą być zarejestrowani w bazie niesolidnych dłużników BIG InfoMonitor ani mieć złej historii kredytowej odnotowanej w BIK.

Wniosek o pożyczkę wypełnia się na stronie internetowej firmy. Po kontakcie telefonicznym ze strony konsultanta wnioskujący musi – w celach identyfikacyjnych – przelać 1 zł ze swojego konta bankowego na rachunek wskazany przez firmę. Jeśli weryfikacja zdolności kredytowej zakończy się sukcesem, kwota pożyczki zostanie przelana na konto, z którego wysłany był przelew identyfikacyjny. Informację o harmonogramie spłat klient otrzymuje e-mailem oraz jako tradycyjny, papierowy dokument.
Doradcy firmy są dostępni od poniedziałku do czwartki w godzinach 9.00-19.00 i w piątki w godzinach 9.00-16.00.

Złóż wniosek w ASA Kredytbutton_sprawdz_def

RRSO dla przykładu reprezentatywnego (3000 zł pożyczone na 36 miesięcy): 30,47%*
* Metoda wyliczania RRSO określona w Ustawie o kredycie konsumenckim powoduje, że wraz z wydłużeniem okresu spłaty wartość tego wskaźnika zdecydowanie się zmniejsza. RRSO dla pożyczki Asa Kredit zostało wyliczone dla okresu 36 miesięcy, a dla pozostałych firm w zestawieniu – dla okresu 12 miesięcy. To powoduje, że pożyczka Asa Kredit na tle konkurencyjnych ofert wydaje się zdecydowanie tańsza, niż jest naprawdę.

Dane podmiotu ASA Kredyt  NIP 5252528111, REGON 146017266, KRS 0000411939 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy – Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy w wysokości 100.000 PLN (kapitał wpłacony)

 

ASA Kredyt, 4.6 out of 6 based on 8 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chwilówki ranking pożyczek na dowód

Tekst