Filtruj według kwoty pożyczki
Filtruj według okresu spłaty

InCredit

logo_incredit (Kopiowanie)Incredit to pożyczka bez zabezpieczeń w kwocie do 5 tys. zł (maksymalna kwota pierwszej pożyczki to 1 tys. zł). Mogą się o nią ubiegać mieszkańcy Polski w wieku od 20 do 65 lat osiągający stałe dochody, którzy posiadają rachunek bankowy w dowolnym polskim banku oraz aktywne podłączenie do sieci telefonii komórkowej. Firma zastrzega też, że wnioskujący nie może mieć zaległości w spłacie zobowiązań wobec innych firm. Umowy pożyczkowe są zawierane na okres do 24 miesięcy.
Starając się o pierwszą pożyczkę należy wypełnić prosty wniosek internetowy, a następnie przelać 1 grosz z własnego rachunku bankowego na wskazane konto. W ten sposób firma weryfikuje, czy osoba wypełniająca wniosek podała w nim prawdziwe dane osobowe. Wtedy podejmowana jest decyzja kredytowa.  Jeżeli będzie pozytywna, kwota pożyczki zostanie przelana na konto bankowe wnioskującego. Raty spłaca się bezgotówkowo, przelewem na wskazany numer konta.

O kolejne pożyczki można już wnioskować w prosty sposób: po zalogowaniu się na swoje konto  użytkownika w systemie internetowym firmy.

Złóż wniosek w InCreditbutton_sprawdz_def

RRSO dla przykładu reprezentatywnego (2000 zł pożyczone na 12 miesięcy): 88,75%

Dane podmiotu Net Credit Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (01-031) przy al. Jana Pawła II 61 lok 10, telefon: 22 1010400. Wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy pod nr 0000401570, NIP: 527-267-02-66, REGON: 145874815. Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł.

 

InCredit, 4.4 out of 6 based on 8 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chwilówki ranking pożyczek na dowód

Tekst