Filtruj według kwoty pożyczki
Filtruj według okresu spłaty

Kredito24 – Raty

logo-kredito24 ratyKredito24 Raty pożycza kwoty do 10000 zł na okres do 12 miesięcy. Pożyczka jest spłacana w miesięcznych ratach. Klient ma możliwość wyboru terminu spłaty rat – może to być dowolny dzień miesiąca.
Aby złożyć wniosek o pierwszą pożyczkę, należy wypełnić prosty wniosek internetowy i podać w nim m.in. dane personalne, numer telefonu komórkowego oraz informacje o koncie bankowym. Następnie wnioskujący  o pożyczkę musi potwierdzić, że wskazane konto rzeczywiście należy do niego, wykonując przelew z tego konta na wskazany przez firmę rachunek.

Wpłaty można dokonać za pośrednictwem strony internetowej firmy, co minimalizuje ryzyko pomyłki podczas wpisywania danych. O kolejne pożyczki można wnioskować w uproszczony sposób: wysyłając do firmy SMS z potrzebną kwotą i proponowanym terminem spłaty.

Złóż wniosek o pożyczkę ratalną Kredito24.plbutton_sprawdz_def

RRSO dla przykładu reprezentatywnego (2000 zł pożyczone na 12 miesięcy): 243%

Kredito24 Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-021 przy ul. Chmielnej 19, jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000429058 i z kapitałem zakładowym w wysokości 5 000,00 zł opłaconym w całości.

Kredito24 - Raty, 4.0 out of 6 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chwilówki ranking pożyczek na dowód

Tekst