Filtruj według kwoty pożyczki
Filtruj według okresu spłaty

ProfiCredit

logo_profi_crediProfi Credit pożycza osobom fizycznym (konsumentom) kwoty do 10 tys. zł. Dokładna wartość jest uzależniona od oceny zdolności kredytowej osoby starającej się o pożyczkę. Wniosek o pożyczkę można złożyć za pośrednictwem formularza na stronie internetowej firmy, telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00) lub w jednym z biur regionalnych.

Mniejsze kwoty, do 4 tys. zł, można pożyczyć na podstawie oświadczenia, bez potrzeby dokumentowania zarobków. Ta oferta jest dostępna dla emerytów i rencistów z minimalnym dochodem 700 zł netto oraz dla osób zatrudnionych z minimalnym dochodem 800 zł netto. Do wniosku o pożyczkę należy dołączyć kopię dowodu osobistego, oświadczenie o zarobkach oraz rachunek za media, który jest dodatkowym potwierdzeniem miejsca zamieszkania. Pożyczki na oświadczenie są udzielane na okres od 6 do 48 miesięcy.

Aby pożyczyć więcej niż 4 tys. zł, do wniosku należy dodatkowo dołączyć zaświadczenie o zarobkach (a dla kwot powyżej 6 tys. zł – także wyciąg z konta bankowego). Taka pożyczka jest dostępna dla osób zatrudnionych powyżej 30. roku życia, emerytów i rencistów, których minimalne dochody to 1200 zł miesięcznie netto.
Wszystkie wpłaty i wypłaty odbywają się bezgotówkowo. To znaczy, że kwota pożyczki jest przelewana na konto bankowe klienta. Także przelewem należy spłacać raty.

Złóż wniosek w ProfiCreditbutton_sprawdz_def

RRSO dla przykładu reprezentatywnego (2000 zł pożyczone na 12 miesięcy): 156,3%

Dane podmiotu PROFI CREDIT Poland Sp. z o.o., ul. Browarna 2, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-20-03-132, wpisana pod nr KRS 0000211745 w VIII Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej, Kapitał zakładowy: 50 000 PLN – opłacony w całości

 

ProfiCredit, 4.0 out of 6 based on 5 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chwilówki ranking pożyczek na dowód

Tekst