Filtruj według kwoty pożyczki
Filtruj według okresu spłaty

TakTo Finanse

takto_finanse_logo (Kopiowanie)TAKTO FINANSE  udziela pożyczek w kwocie do 10 tys. zł na okres do 24 miesięcy. O pieniądze mogą wnioskować osoby w wieku do 75 lat, które mają przynajmniej jedno źródło udokumentowanego dochodu (na kwotę minimum 500 zł miesięcznie). Firma akceptuje różne formy potwierdzania dochodu, może to być np. umowa o pracę, wyciąg z konta bankowego, druk RMUA lub zaświadczenie wystawione przez pracodawcę. Decyzja kredytowa jest podejmowana po indywidualnej analizie sytuacji finansowej wnioskującego.

Pierwszym krokiem starającego się o pożyczkę powinno być wypełnienie bardzo prostego formularza internetowego lub kontakt telefoniczny z firmą. Po przyjęciu zgłoszenia przeprowadzane jest badanie zdolności kredytowej wnioskującego. Jeżeli zakończy się sukcesem, umowę można podpisać za pośrednictwem kuriera, który dostarczy i odbierze niezbędne dokumenty lub telefonicznie. Osoba, która zdecyduje się zawrzeć umowę przez telefon, musi dodatkowo przesłać e-mailem skany potrzebnych dokumentów i przelać na konto firmy 1 grosz ze swojego konta osobistego. Jest to niezbędne, by potwierdzić tożsamość takiego klienta.
Kwotę pożyczki firma przelewa na rachunek bankowy klienta. Możliwe jest też, za dodatkową opłatą, podjęcie tej sumy w dowolnym urzędzie pocztowym.

Złóż wniosek w TakTo Finansebutton_sprawdz_def

RRSO dla przykładu reprezentatywnego (2000 zł pożyczone na 12 miesięcy): 155,62%

Właścicielem marki handlowej TAKTO jest TAKTO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. (dawniej Pro Collect sp. z o.o.).  Adres: ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław, Infolinia: 801 006 206

 

TakTo Finanse, 4.0 out of 6 based on 8 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Chwilówki ranking pożyczek na dowód

Tekst